15
JUN
2024

Dzień Rodziców

12 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Zrębicach odbyła się rodzinna uroczystość pod hasłem ,,Cudownych Rodziców mam”.
Na szkolnej scenie zaprezentowali się uczniowie klas I-III i zerówki. Dzieci dziękowały Rodzicom za miłość, opiekę i wychowanie. W pięknych słowach wierszy wyrażały uczucie wdzięczności i przywiązania. W piosenkach doceniły to, że Mama potrafi wybaczyć wszystkie psoty, jest opiekuńcza i wspaniała, a z Tatą można zaplanować wyprawy w nieznane. Rodzice kochają zawsze tak samo, są blisko i mają dla swoich dzieci dobre słowa.
Na zakończenie wystąpiły uczennice z klas I, II i III prezentując układy taneczne przygotowane przez panią Agnieszkę Palę.
Miłym akcentem były samodzielnie przygotowane przez dzieci prezenty dla Rodziców oraz słodki poczęstunek.
Wszystkim Rodzicom życzymy dużo zdrowia i spełnienia marzeń!
Oprac. Beata Florczyk