27
MAY
2024

Sukces naszych uczniów na konkursie matematyczno-przyrodniczym w Kamienicy Polskiej

24 maja 2024r. w Kamienicy Polskiej odbył się XIV Powiatowy Konkurs „Tercet matematyczno-przyrodniczy”. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły w składzie: Krzysztof Jabłoński, Filip Kotas i Patryk Żurek. Drużyny z poszczególnych szkół rywalizowały między sobą rozwiązując zadania teoretyczne oraz praktyczne z zakresu matematyki, geografii, biologii, fizyki i chemii. Uczestnicy konkursu ze Zrębic świetnie poradzili sobie we wszystkich konkurencjach, otrzymali największą ilość punktów i zajęli I miejsce.

Serdecznie gratuluję zwycięstwa i życzę dalszych sukcesów.

                                                                                                                Małgorzata Pierzchała