APR

XXIX Gminny Konkurs Recytatorski

“I niech wiersz, co ze strun się toczy,
Będzie, przybrawszy rytm i dźwięki,
Tak jasny jak spojrzenie w oczy
I prosty jak podanie ręki”
Leopold Staff
Świętujemy kolejne sukcesy naszych uczniów!
6 kwietnia 2024 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się XXIX GMINNY KONKURS RECYTATORSKI. Uczniowie naszej gminy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych:
1. Kl. I- III
2. KL. IV-VI
3.Kl. VII-VIII
Miejsce w konkursie jest promocją do przeglądu powiatowego organizowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie.
Jest nam niezmiernie miło poinformować,  że nasi uczniowie zostali laureatami konkursu!
W kategorii klas: I-III
I MIEJSCE zajęła Julia Miedzińska z kl. I, którą przygotowała Pani Kamila Górecka.
W kategorii klas: IV-VI
III MIEJSCE zajęła Ania Bednarek z kl. VI
W kategorii klas: VII-VIII
I MIEJSCE zajęła Gosia Dróżdż z kl. VIII
Dziewczynki przygotowywały się pod czujnym okiem Pani Moniki Hobot.
Laureatkom, ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie w Częstochowie!
Serdecznie dziękujemy za piękne i  godne reprezentowanie naszej szkoły wszystkim pozostałym uczestniczkom konkursu: Nadii Jeleń ( kl. II), Nikoli Żurek ( kl. IV), Lence Caban (kl. VII).
Oprac. Monika Hobot