APR

I Powiatowy Konkurs Angielsko – Matematyczny „I like Matematyka!”

5 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród laureatom i uczestnikom I Powiatowego Konkursu Angielsko – Matematycznego „I like Matematyka!”.

Pomysłodawczyniami i organizatorkami konkursu były: Pani Małgorzata Pierzchała (nauczyciel matematyki) oraz Pani Agnieszka Łukaszewicz (nauczyciel języka angielskiego).

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Pani Danuty Tomzy – radnej Rady Powiatu Częstochowskiego oraz Pana Dariusza Góreckiego i Pana Przemysława Gorajka – radnych Miasta i Gminy Olsztyn.

Bardzo dziękujemy im za ufundowanie pięknych nagród zarówno dla laureatów, jak i dla wszystkich uczestników konkursu.

Podczas uroczystości uczennice klasy V – Lena Litwiniec i Roksana Michoń zaśpiewały piosenkę pt.: „Kocham Cię, Matmo!” oraz uczennica klasy VII – Maja Krzysztoń wykonała utwór Adel pt.: „Rolling in the deep”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielom, którzy wspierali swoich uczniów w wykonaniu konkursowych prac bardzo serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia za rok!

Agnieszka Łukaszewicz