XIV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI ” ŚWIAT WARTOŚCI W LITERATURZE “

15 marca 2024 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja zmagań recytatorskich. Przybyło wielu gości z powiatu, jak i miasta Częstochowy. Konkursowi od wielu lat patronują: Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn- Pan Tomasz Kucharski  oraz Radna Rady Powiatu- Pani Monika Kosielak. Tegoroczny konkurs zorganizowano przy współudziale i partnerstwie Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN “WOM” w Częstochowie. Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować za Państwa wsparcie i patronowanie temu kulturalnemu wydarzeniu. Czujemy się zaszczyceni i dumni z takiej współpracy! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania konkursu: Szanownemu Jury, nauczycielom, rodzicom, a zwłaszcza młodym i zdolnym uczniom! Dzięki Wam niezmiennie przeżywamy wielkie emocje i cieszymy się z Waszej wrażliwość na słowo! Wierzymy, że spotkamy się z Wami w przyszłym roku!
Wyniki konkursu
Jury w składzie: Pani  Beata Raczyńska, Pani Anna Nabiałek, Pan Bogdan Wąchała przyznało następujące miejsca i Wyróżnienia:
1. Kategoria klas IV- VI
I miejsce- Maja Wilk SP Kusięta
II miejsce- Alicja Rodacka SP Garnek
III miejsce
Oliwia Musiał SP Dąbrowa Zielona,  Daria Jurczyk SP Garnek,  Magdalena Nabiałek SP Olsztyn
Wyróżnienia:
Nikola Żurek SP Zrębice,  Hanna Dyńska SP Kusięta, Wiera Kobylańska SP Turów,  Laura Jurczyk SP Garnek
2. Kategoria klas VII- VIII
I miejsce- Małgorzata Dróżdż SP Zrębice
II miejsce- Lena Caban SP Zrębice
III miejsce- Tymon Zając SPSK Częstochowa
Laureatom, ich nauczycielom, rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Oprac. Monika Hobot