II Szkolny Konkurs „MAM TALENT”.

„Masz wiele talentów, o których nawet nie wiesz. Cała tajemnica polega na tym, by je odnaleźć.” D. Steel
W każdym z nas drzemie jakiś talent, trzeba go tylko odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował II Szkolny Konkurs pt.: „MAM TALENT”.
Uczestnicy zaprezentowali umiejętności wokalne, muzyczne, plastyczne, taneczne i recytatorskie. Pomimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie, a ich występy zasługują na pochwałę i wyróżnienie.
Jury w składzie: Pani Monika Hobot, Pani Beata Florczyk, Gloria Zielska i Mateusz Ujma oceniało występy naszych utalentowanych uczniów.
A oto zwycięzcy:
I miejsce: Laura Kasznia (klasa 3) – malarstwo, Kuba Baltyn (klasa 5) – gra na pianinie, Weronika Zielska (klasa 6) – gra na pianinie
II miejsce: Tamara Pala (klasa 1) – taniec
III miejsce: Nikola Żurek (klasa 4) i Lena Litwiniec (klasa 5) – śpiew, Małgorzata Dróżdż (klasa 8) – recytacja, Michał Łakomy (klasa 8) – gra na keyboardzie
Reszta uczestników otrzymała wyróżnienia.
WIELKIE BRAWA I GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!!
Oprac. Agnieszka Łukaszewicz