FEB

Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny „Las w zimowej szacie”

23 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach odbyło się podsumowanie I Powiatowego Konkursu Przyrodniczo – Plastycznego „Las w zimowej szacie”, pod patronatem PGL LP Nadleśnictwa w Złotym Potoku i Pani Danuty Tomzy – Radnej Powiatu Częstochowskiego. Spośród ponad 150 prac nadesłanych na konkurs, komisja przyznała I, II i III miejsca oraz wyróżnienia. Na uroczystej gali dyplomy i nagrody laureatom wspólnie z Panem Tomaszem Kucharskim – Burmistrzem Miasta i Gminy Olsztyn wręczali: Pani Danuta Tomza – Radna Powiatu Częstochowskiego, Pan Tadeusz Wychowski – Starszy Specjalista Służby Leśnej Nadleśnictwa w Złotym Potoku i Pan Wojciech Kucia – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zrębicach.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania składamy fundatorom nagród: Nadleśnictwu Złoty Potok, Starostwu Powiatowemu w Częstochowie, Radzie Rodziców i Szkole Podstawowej w Zrębicach.

Koordynator konkursu

Anna Miszczyk