JAN
2024

VIII WOJEWÓDZKI KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO „Matematyka w geografii”

Uczniowie naszej szkoły z klas 7-8 wzięli udział w VIII edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO „Matematyka w geografii”. Organizator konkursu: I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie pod honorowym patronatem ŚLĄSKIEGO KURATORIUM OŚWIATY I REKTORA POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ. Etap szkolny odbył się 10 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej w Zrębicach. Koordynatorzy szkolni: Małgorzata Pierzchała i Anna Zarzycka-Tomalska.

Powodzenia!

Anna Zarzycka-Tomalska