02
NOV
2023

„Szkoła do hymnu” 2023

Zapraszamy do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego” w Szkole Podstawowej w Zrębicach

Nasza szkoła już po raz szósty bierze udział w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólne odśpiewanie hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego” odbędzie się  w ostatni dzień nauki  przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11. W tym roku będzie to piątek, 10 listopada. Uczniowie wspólnie odśpiewają hymn na sali gimnastycznej. Uprzejmie prosimy, by każde dziecko w tym dniu miało odpowiedni strój galowy. W ten sposób chcemy włączyć społeczność  szkolną  we wspólne świętowanie kolejnej 105  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Koordynator szkolny

Anna Zarzycka-Tomalska

IMG_20231102_092356

„Szkoła do hymnu” 2023 – zapraszamy do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)