OCT

(Nie)typowe święta – Listopad

Nasza Szkoła Podstawowa w Zrębicach uczestniczy w innowacyjnych zajęciach edukacyjnych on-line na platformie ClickMeeting organizowanych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Częstochowie. Zajęcia prowadzone są przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN “WOM” w Częstochowie, którą reprezentowali pani Aneta Przybyłowicz oraz pan Ernest Pidzik- nauczyciele bibliotekarze.

Uczniowie klas I-IV wraz z nauczycielami, wychowawcami brali czynny udział w zajęciach pt.: “(Nie)typowe święta – Listopad-zaproszenie do udziału czytelniczo-medialnego”. Wykorzystano podczas lekcji prezentację multimedialną przedstawiającą ciekawostki na temat unikalnych dni/świąt, które obchodzimy w listopadzie.

Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w różnych zadaniach interaktywnych. Tematyka wzbudziła bardzo duże zainteresowanie, zaangażowanie i ciekawość dzieci. Celem była promocja czytelnictwa w oparciu o literaturę dla dzieci oraz wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Dziękujemy za świetną naukę, zabawę i czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie.

koordynator, nauczyciel historii

Anna Zarzycka-Tomalska