OCT

Mistrzowie tabliczki mnożenia

Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenie odbył się w naszej szkole konkurs. W konkursie tym wzięli udział uczniowie klas III- VIII. Zadania były zróżnicowane, dostosowane do poziomu poszczególnych klas. Ci spośród uczniów, którzy bezbłędnie i jak najszybciej wykonali wskazane działania zostali mistrzami tabliczki mnożenia. Poprawnie rozwiązane przykłady tabliczki mnożenia sprawiły, iż odsłaniały się poszczególne litery, które w etapie późniejszym tworzyły patriotyczne hasła dla każdej klasy. Było to zadanie konkursowe wchodzące w realizację szkolnego projektu  „Szkoła Patriotów” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Konkurs rozwijał kreatywność uczniów i umiejętności w zakresie współpracy w grupie.

Tegoroczni mistrzowie to:

Franciszek Górecki (klasa 3)

Nikola Żurek (klasa 4)

Aleksander Cichoń (klasa 5)

Anna Bednarek (klasa 6)

Michalina Ceglarz (klasa 7)

Filip Kotas (klasa 8)

Gratulacje!