OCT

Ach, cóż to był za dzień!!!

Już od samego rana w naszej szkole było, jak w ulu! W powietrzu czuło się zapach kwiatów i słodkiej czekolady! Uczniowie składali swoim nauczycielom piękne życzenia, pełne wdzięczności, miłości i uznania dla ich pracy! Punktualnie o godz. 11.00 zaczęła się część oficjalna- pasowanie pierwszoklasistów oraz akademia! Wśród zaproszonych gości znaleźli się emerytowani nauczyciele i pracownicy obsługi, którym za przybycie serdecznie dziękujemy! “Pierwszaki”- przejęte i podekscytowane czule zerkały na swoją Panią Kamilę Górecką, by ostatecznie po pierwszym, znakomitym występie- wstąpić pełnoprawnie w poczet szkolnej społeczności! W dalszej kolejności wystąpili fantastyczni uczniowie klasy VIII i VII, których dopingowała i dyskretnie wspierała Pani Monika Hobot! Czegóż tu nie było!!! Piękny śpiew, brawurowa gra aktorska, humor, pantomima, wiedza, a nade wszystko wdzięczność!!! Oj, działo się, działo!!!
Oprac. Monika Hobot