20
OCT
2023

Akcja “Szkoła pamięta”

POKAŻMY, ŻE PAMIĘTAMY!

Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach przyłączyła się już po raz piąty do  akcji „Szkoła pamięta”, która odbędzie się 30 października 2023r. (poniedziałek).

„Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki odbywająca się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej  ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę wolności, szczególnie tych , którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Zapraszamy do naszej akcji „Szkoła Pamięta” 2023!

                                Opracowanie

Koordynator szkolny

Anna Zarzycka-Tomalska