SEP

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Nowy rok szkolny 2023/2024  rozpoczął się w naszej szkole mszą świętą w kościele św. Idziego,  po której wszyscy udaliśmy się do hali sportowej. Zebranych na uroczystości nauczycieli, uczniów oraz rodziców powitał nowy dyrektor szkoły pan Wojciech Kucia. Szczególne słowa skierował do uczniów klasy pierwszej i klasy czwartej, rozpoczynających w naszej szkole nowy etap edukacyjny. Zwracając się do rodziców, wyraził nadzieję na owocną współpracę. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzył odwagi, ciekawości oraz zaangażowania się w życie szkoły, która będzie miejscem bezpiecznym, do zdobywania wiedzy, rozwijania talentów, pasji i umiejętności społecznych.

Realizuj swoje cele,  bądź wytrwały, dbaj o innych, a czas spędzony w szkole będzie  radosny i obfitujący w sukcesy.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.