JUN

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Tradycyjne po mszy świętej odprawionej o godz. 9.00 w parafialnym kościele św. Idziego w Zrębicach, udaliśmy się do hali sportowej naszej szkoły. Wszyscy, licznie zebrani, byliśmy świadkami wzruszających momentów wręczenia świadectw z wyróżnieniem, nagród za wspaniałe wyniki w nauce i sukcesy w konkursach oraz osiągnięcia sportowe. Uczniowie klasy 7 w imieniu społeczności szkolnej pożegnali ósmoklasistów, którzy zakończyli edukację w szkole podstawowej. Przedstawiciele Rady Rodziców wyrazili wdzięczność i podziękowania panu Grzegorzowi Trąbskiemu za trud pracy na stanowisku dyrektora szkoły przez ostatnie 15 lat.

Po części oficjalnej udaliśmy się do klas na spotkania z wychowawcami.

Uroczystość obfitowała w gratulacje, podziękowania oraz życzenia.