APR

Sukcesy naszych uczennic!

„Sukces jest robieniem tego, co chcesz robić,
kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz
i tak długo, jak tylko chcesz”.
Tony Robbins

Serdecznie gratulujemy kolejnych osiągnięć naszych uczennic na szczeblu powiatowym. Amelka Nowicka, uczennica klasy VI wzięła udział w V Powiatowym Konkursie Ortograficznym „ Mistrz Ortografii 2023” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. B. Prusa w Garnku i zdobyła Wyróżnienie. Lenka Caban z kl. VI oraz Małgosia Dróżdż z kl. VII uczestniczyły w Powiatowym Konkursie Literackim z okazji 230 rocznicy urodzin Aleksandra Fredry organizowanym przez Szkołę Podstawową im. G. Piramowicza w Kłomnicach. Lenka zdobyła Wyróżnienie, a Małgosia zajęła II miejsce. Dodatkowo Gosia reprezentowała naszą szkołę w XXXIV Regionalnych Spotkaniach Recytatorskich „ Wrażliwość na słowa” organizowanych przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie i otrzymała Wyróżnienie. Przypominamy, że Małgosia otrzymała promocję do konkursu po zajęciu II miejsca w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez GOK w Olsztynie. Uczennice pracowały pod pilnym okiem nauczyciela języka polskiego – pani Moniki Hobot.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!