XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski pt.: ,, Świat wartości w literaturze”

Dziękujemy za tak liczny udział w XIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt.: ,, Świat wartości w literaturze”. Było nam niezmiernie miło gościć tak wiele szkół z powiatu częstchowskiego oraz miasta Częstochowy.  Ukłony i podziekowania kierujemy pod adresem Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn Pana Tomasza Kucharskiego oraz Radnej Rady Powiatu Pani Moniki Kosielak, którzy od lat patronują konkurs. Dziękujemy całej społeczności szkolnej, a zwłaszcza zaangażowanym uczniom: Małgosi Dróżdż (konferansjer),  Grzesiowi Adamusowi (konferansjer), Mai Krzysztoń (solistka), Lence Caban (solistka), Krzysiowi Jabłońskiemu (saksofon), Weronice Rosak (klarnet) oraz Karolowi Trąbskiemu i Pawłowi Nocuniowi (nagłośnienie), a także uczniom klasy VII, którzy przygotowali wystrój i dekorację sali pod czujnym okiem Pani Marii Magiery. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców klasy VII: Pani Ani Jabłońskiej, Pani Weroniki Szecówki, Pani Kasi Dróżdż,  Pani Małgosi Stępień oraz Pani Małgosi Łakomej. Dziękujemy z całego serca za słodki poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i laureatom! Wasze wystąpienia udowodniły, że wrażliwość na słowo i prawda zawsze się obronią!

Wyniki konkursu:

1. Kategoria ( IV – VI )

I miejsce:

Laura Jurczyk ( SP Garnek )

II miejsce:

Bartosz Tasarz ( SP Olbrachcice )

III miejsce:

Natalia Derda ( SP Brzyszów )

Wyróżnienia:

Maja Krzysztoń ( SP Zrębice )

Anna Bednarek ( SP Zrębice )

Antonina Saleta ( SP Dąbrowa Zielona)