FEB

II Gminny Konkurs Przyrodniczo- Plastyczny „Las w zimowej szacie”

23 lutego 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta gala wręczenia nagród w II Gminnym  Konkursie Przyrodniczo- Plastycznym „Las w zimowej szacie” zorganizowanych pod honorowym patronatem PGL LP Nadleśnictwa Złoty Potok.

W konkursie wzięły udział dzieci przedszkolne i uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Laureatów wyłoniono z pośród 56 uczestników konkursu.

I miejsce: Patrycja Dróżdż, Hanna Ulrich, Alicja Kot, Anastazja Molenda

II miejsce: Szymon Ujma, Maria Kapkowska, Nela Szczerba, Helena Moneta

III miejsce: Julia Miedzińska, Oliwia Martałek, Marcel Martałek, Kacper Maj, Filip Pinda, Dawid Lizura, Teofil Moneta

Klasy I – III

I miejsce:  Anna Ujma, Jakub Wiśniewski, Maksymilian Służałek, Liliana Gawron, Zuzanna Jaksender, Wilczyńska Natalia, Maja Staniec

II miejsce: Natalia Michalik, Kacper Knysak, Nikola Będuch, Oskar Pustelnik, Mikołaj Jura, Alan Zatoń – Rozpendek, Emilia Tomalska

III miejsce: Nadia Jeleń, Weronika Kozieł, Bronisław Moneta, Emilia Pierzchniak

Klasy IV – VIII

I miejsce: Mateusz Ujma, Michał Łakomy, Małgorzata Dróżdż

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody, ufundowane przez Nadleśnictwo Złoty Potok, Radę Rodziców i Szkołę Podstawową w Zrębicach, za co składamy serdeczne podziękowania.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Miszczyk