08
NOV
2022

„Szkoła do hymnu” 2022

Zapraszamy do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego w Szkole Podstawowej w Zrębicach

Nasza szkoła już po raz piąty bierze udział w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólne odśpiewanie hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego” odbędzie się  w ostatni dzień nauki  przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11. W tym roku będzie to czwartek, 10 listopada. Uczniowie wspólnie odśpiewają hymn na sali gimnastycznej. Uprzejmie prosimy, by każde dziecko w tym dniu miało odpowiedni strój (galowy). W ten sposób chcemy włączyć społeczność  szkolną  we wspólne świętowanie kolejnej 104  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Koordynator szkolny

Anna Zarzycka-Tomalska