25
OCT
2022

Akcja “Szkoła pamięta” 2022

SzkolapamietaLOGOTYP

Już po raz czwarty nasza Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”. Podobnie jak w ubiegłych latach zachęcamy do upamiętnienia ważnych wydarzeń i postaci historycznych, naszych bliskich, którzy zapisali się w naszej historii lokalnej. Inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi naszych uczniów na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszego regionu i społeczności.

Finał akcji zaplanowaliśmy na piątek, 28 października 2022r.

Pokażmy, że pamiętamy!

Koordynator szkolny

Anna Zarzycka-Tomalska