JUN

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czas na odpoczynek!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęło się tradycyjnie Mszą św. o godz. 9.00 w kościele parafialnym pw. św. Idziego w Zrębicach. Następnie wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami ruszyli w kierunku szkoły. Podczas uroczystego zakończenia, które odbyło się na sali gimnastycznej,  pan dyrektor- Grzegorz Trąbski pogratulował uczniom pomyślnego zakończenia kolejnego roku szkolnego. Dyrektor wyraził uznanie dla tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki oraz reprezentowali szkołę w licznych konkursach. Dyrektor podziękował Gronu Pedagogicznemu za oddanie uczniom i zaangażowanie, które przekuwa się w  sukcesy wychowanków. Nie obyło się bez słów podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły oraz rodziców, bez których organizacja pracy szkoły nie byłaby możliwa. Na koniec,  w słowach pełnych wdzięczności, pożegnał nauczycielki odchodzące na emeryturę: Panią Ewelinę Ceglarek, Panią Halinę Bielkę oraz Panią Marię Magierę. Rada Rodziców wręczyła paniom kwiaty. Pożegnano klasę ósmą, która zakończyła edukację w Zrębicach i będzie uczęszczała do szkół średnich w Częstochowie. Przy tej okazji nie zabrakło wzruszeń.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 obfitowało w gromkie oklaski dla wszystkich nagrodzonych oraz radosne uśmiechy dzieci. Do zobaczenia już 1 września!