MAY

II Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny bukiet” dla uczniów klas I-III

9 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie odbył się II Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny bukiet” pod patronatem Starosty Częstochowskiego i Partnerstwem Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Naszą szkołę reprezentowali: Blanka Stolarska z klasy I, Natalia Michalik uczennica klasy II i Kuba Baltyn uczeń klasy III. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej, techniką malarską, przedstawiającej wiosenny bukiet,  przygotowany z żywych kwiatów i zaprezentowany przez organizatorów w dniu konkursu.

Z radością informujemy, że w kategorii klas pierwszych Blanka Stolarska zajęła III miejsce, w kategorii klas drugich Natalia Michalik zdobyła II miejsce i w kategorii klas trzecich Kuba Baltyn uzyskał II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!