28
SEP
2021

Projekt „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13.12.1981 – Pamiętamy”

PAMIEC81-JPG-1(1)

Informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu  „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie -13.12.1981 – Pamiętamy”.

Celem tego przedsięwzięcia jest wykonanie wielu zadań, które mają przybliżyć młodzieży tragiczne wydarzenia 13 grudnia 1981 roku. Uczniowie będą brali udział w konkursach, wystawach oraz specjalnych lekcjach historii. Wykonamy również szkolne miejsce patriotyczno – historyczne, gdzie młodzież będzie mogła zapoznać się z wiadomościami, zdjęciami i pamiątkami na ten temat.

Koordynatorem projektów w szkole została mgr Anna Zarzycka-Tomalska  nauczyciel historii.

Szczegóły na stronie: http://pamiec81.pl//

 

Opracowała Anna Zarzycka-Tomalska