22
JUN
2021

Uroczysta gala-podsumowanie I Powiatowego Konkursu Historyczno-Literackiego pt.: „ Witaj Majowa Jutrzenko”

Brawa i gratulacje dla wszystkich laureatów I Powiatowego Konkursu Historyczno- Literackiego pt. : „ Witaj Majowa Jutrzenko” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach. Konkurs zorganizowano w ramach upamiętnienia 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Nagrody zwycięzcom wspólnie z Wójtem Tomaszem Kucharskim, Panią Moniką Kosielak- Radną Powiatu Częstochowskiego oraz Dyrektorem Szkoły Panem Grzegorzem Trąbskim wręczono 18 czerwca 2021 r. na uroczystej gali. Dzięki uprzejmości  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury- Pani Edycie Śliwczyńskiej mogliśmy, jako organizatorzy podsumować wyniki konkursu i wręczyć nagrody. Bardzo dziękujemy patronom konkursu, a lauretom gratulujemy!

                                                                                                       Oprac. Monika Hobot