DEC

XXXVI Gminny Konkurs Plastyczny pt. „ Moja wymarzona zima”.

W dniu 4 grudnia 2022 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie odbyło się ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród w XXXVI Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „ Moja wymarzona zima”.

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Michalik (w kategorii klas 1-3) oraz Maria Ładna (w kategorii klas 4-6) zdobyły I miejsca.  Na uroczystość w GOK, połączoną z wernisażem, zaproszono laureatów konkursu jak również dzieci, których prace zostały wyróżnione  przez jury i wyeksponowane na wystawie pokonkursowej. Na wszystkich młodych artystów czekał słodki poczęstunek oraz możliwość udziału w warsztatach plastycznych prowadzone przez  panią Martę Szkiel z Pracowni Artystycznej Wielokropka. Chętne dzieci wykonały piękne renifery.

Wyjątkową niespodzianką dla zwycięzców konkursu, były kartki pocztowe prezentujące ich nagrodzone I miejscem prace.