Szkolny Konkurs „Mam talent”

Pierwszego Dnia Wiosny z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został konkurs MAM TALENT, podczas którego uczniowie wszystkich klas mogli zaprezentować  swoje umiejętności i pasje. Celem konkursu była popularyzacja działań artystycznych w szkole, rozwijanie kreatywności i zainteresowań uczniów oraz umożliwienie prezentacji swoich zdolności.

Uczestnicy zaprezentowali umiejętności wokalne, plastyczne, muzyczne, recytatorskie, taneczne i kreatywne. Tego dnia każdy miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Pomimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie, a ich występy zasługiwały na pochwałę i wyróżnienie. Każdy uczestnik dostał dyplom i słodki upominek.

Talenty naszych uczniów były oceniane przez jury. Grono Pedagogiczne reprezentowały Pani Anna Zarzycka – Tomalska i Pani Maria Magiera, natomiast uczniów: Weronika Rosak z klasy VIII i Grzegorz Adamus z klasy VII.

A oto lista zwycięzców:

I miejsce: Bartłomiej Wawrzyn (klasa II) – śpiew, Kuba Baltyn (klasa 4) – gra na pianinie, Wojciech Tomzik i Fabian Foryś (klasa III) – układanie klocków Lego;

II miejsce: Małgorzata Dróżdż (klasa VII) – recytacja;

III miejsce: Nikola Żurek (klasa III) – śpiew, Daniel Baltyn (klasa II) – gra na pianinie, Malwina Strączyńska (klasa IV) – śpiew.

Wszyscy zaprezentowali się wspaniale – WIELKIE BRAWA!!! Podziwiamy Waszą odwagę i zaangażowanie. Musimy pamiętać, że w każdym z nas drzemie jakiś talent, trzeba go tylko odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Do zobaczenia za rok.

Agnieszka Łukaszewicz