09
FEB
2023

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to rodzinne święta, które obchodzimy co roku 21 i 22 stycznia. Z tej okazji w naszej szkole 3 lutego 2023 roku odbyła się uroczysta akademia, która stała się okazją, aby zaprosić kochane Babcie i Dziadków do szkoły. Honorowi goście mieli okazję podziwiać artystyczne występy swoich wnucząt: z zerówki, klasy I i II. Młodsze dzieci umiliły swoim Dziadkom czas i zapewniły mnóstwo radości, recytując wierszyki, śpiewając piosenki i tańcząc w rytm muzyki. Tradycyjnie dzieci przygotowały drobne upominki i wyjątkowe laurki z życzeniami. Ten wspólnie spędzony czas miał dla naszych seniorów ogromne znaczenie i widać było na ich twarzach radość i wzruszenie, gdy wnuczęta, szczerze dziękowały im za pomoc, radę i wsparcie. Po występach Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Spotkanie w naszej szkole z okazji Dnia Babci i Dziadka to naprawdę wyjątkowy moment, w którym liczy się nasza pamięć i obecność, a wspomnienia z tych wspólnie spędzonych chwil zostaną z nami już na zawsze.

Beata Florczyk