16
FEB
2023

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to wydarzenie wyjątkowo wyczekiwane przez dzieci, które uwielbiają takie momenty i czekają na nie z zapartym tchem. Tegoroczna zabawa w naszej szkole odbyła się 14 lutego. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III bawiły się od godziny 14.00, a starsi uczniowie od 16.00. Młodsi uczestnicy balu, tradycyjnie, przybyli w barwnych i różnorodnych kostiumach. Spotkaliśmy bajkowe postacie, superbohaterów, nie zabrakło również znanych sportowców czy służb mundurowych. Po raz pierwszy szkolną zabawę prowadził profesjonalny DJ. O dekorację sali balowej zadbali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Niezawodne mamy z Rady Rodziców przygotowały smaczny poczęstunek.

Wspólne tańce, zabawy i konkursy sprawiły wszystkim wiele radości.

Nasi uczniowie pożegnali karnawał hucznie i na wesoło, o czym niech świadczą poniższe fotografie.