DEC

Szkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoba na Święta Bożego Narodzenia”

W naszej szkole zgodnie z panującą tradycją odbył się konkurs plastyczny „Ozdoba na Święta Bożego Narodzenia”. Prace naszych uczniów były tak piękne, że Jury miało duży dylemat. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu. Z trzydziestu prac wybrano najpiękniejsze. Ich wykonawcy to: Marysia Kapkowska, Szymon Wawrzyn, Szymon Ujma, Patrycja Dróżdż, Pola Korzeń, Oliwia Korzeń, Marcel Martałek, Bartek Wawrzyn, Milena Jabłońska, Wojciech Tomzik, Jakub Wiśniewski, Nikola Żurek, Natalia Michalik, Mateusz Ujma, Amelia Nowicka.

Wyróżnienia w konkursie świątecznym otrzymali: Małgosia Dróżdż, Nikola Tomzik, Nadia Jeleń, Blanka Stolarska, Tymon Dybiński, Julia Stefańczyk, Zuzia Głąb i Oliwia Markiewicz.

Serdecznie Wam dziękujemy.

Mariola Magiera