OCT

Dzień Lasu

Las to nie tylko miejsce wypoczynku i rekreacji, ale również wielka spiżarnia smaków. Spotkanie z przedstawicielami Nadleśnictwa Złoty Potok, wspólne gry i zabawy, śpiewanie piosenek ludowych oraz konkursy dla dzieci: „Dary lasu” i „Najciekawszy leśny strój” to atrakcje, które czekały na przedszkolaków i uczniów klas I – IV w „Dniu Lasu” zorganizowanym w naszej szkole 21.10.2022 roku  przez KGW ze Zrębic i Krasawy. W wydarzeniu wzięli udział: Danuta Tomza, radna powiatu częstochowskiego, Aleksandra Malus, leśniczy, Łukasz Bernatek, podleśniczy i Katarzyna Szostak, przedstawiciel Służby Leśnej. Goście bardzo ciekawie i interesująco opowiadali o roli i znaczeniu lasu. Na zakończenie spotkania wszyscy mogli skosztować pysznych potraw i smakołyków, przygotowanych z wykorzystaniem darów lasu, przez nasze panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Serdecznie dziękujemy!

Anna Miszczyk