25
JUN
2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 

cytat

Nadszedł czas zakończenia roku szkolnego 2020/2021…

Z dniem 25 czerwca 2021r. dzwonek w naszej szkole umilkł na kilka tygodni. Rok szkolny 2020/2021 uznajemy za zakończony! Dziś uczniowie naszej szkoły z uśmiechem oraz zadowoleniem odbierali swoje wspaniałe świadectwa oraz piękne  nagrody.

Rok szkolny 2020/2021 przechodzi do historii, jako czas trudny i wymagający. Czas, podczas którego wszyscy, zarówno: dzieci, rodzice, nauczyciele, musieli w błyskawicznym tempie przyzwyczaić się do pracy tak innej i dotąd nieznanej, bo na odległość. Z dumą i niekłamaną radością uznajemy ten czas za zakończony, a jak się okazało również niezwykle owocny.

Zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się w Szkole Podstawowej im. J. Dąbrowskiego w Zrębicach o godzinie 9.00. Najpierw uczestniczyli w nim najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy z dumą odbierali swoje świadectwa. O godzinie 10.00 przyszła kolej na starszych. Punktem kulminacyjnym stało się pożegnanie klasy ósmej. Uczniowie zabrali wszystkich w sentymentalną podróż pełną wspomnień. Niejednemu łza zakręciła się w oku. Wzruszeń nie było końca. Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach, wierzymy, że miejsce, w którym stawiali swoje pierwsze kroki edukacyjne, zostanie w ich sercach i pamięci na długie lata. Życzymy powodzenia, wiary, odwagi i ufności w to, że wszystko co najpiękniejsze, jeszcze przed Nimi.

Wszystkim pozostałym wychowankom przekazujemy serdeczne gratulacje! Jesteśmy dumni z Waszych wyników edukacyjnych, zachowania, a przy tym zdania najważniejszego egzaminu – z nauki zdalnej! Dziękujemy Wam za trud, jaki włożyliście w to, aby ten „obcy”, pandemiczny czas, okazał się znośny, a w konsekwencji radosny, bo zwieńczony wieloma sukcesami, które stanowią dla Was nagrodę za ciężką i wytrwałą pracę.

Wyjątkowe gratulacje oraz słowa uznania przekazujemy dwóm naszym uczennicom: Amelii Nowickiej z kl. IV oraz Małgorzacie Dróżdż  z kl. V, które otrzymały stypendium Wójta Gminy Olsztyn – Pana Tomasza Kucharskiego dla uczniów  szczególnie uzdolnionych. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Rodzicom przekazujemy nasze podziękowania za współpracę i dziękujemy za motywowanie dzieci do wydajnej pracy. Bez Państwa na pewno by się wiele przedsięwzięć nie udało! Doceniamy Państwa trud i zaangażowanie we wspólny projekt, którego celem jest rozwój i wychowanie Waszych dzieci, a naszych wychowanków.

Drodzy uczniowie! Bądźcie zdrowi, a zwłaszcza bezpieczni! Życzymy udanego wypoczynku, samych słonecznych chwil pełnych uśmiechu i radości! Pięknych oraz wyjątkowych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

                                                                                                       Oprac. Monika Hobot