15
DEC
2019

Nasze wspólne bożonarodzeniowe kolędowanie

15 grudnia 2019 roku, w niedzielę tuż przed świętami odbyło się w Szkole Podstawowej w Zrębicach spotkanie środowiskowe. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły przygotowali świąteczne spotkanie dla mieszkańców Zrębic. W tym roku, odbyło się ono pod hasłem „Nasze wspólne bożonarodzeniowe kolędowanie”. Na tle pięknej dekoracji wystąpili wszyscy chętni uczniowie, którzy chcieli zaprezentować się na „wielkiej scenie”. Wśród migających gwiazd, przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział w konkursie kolęd. Ciekawym akcentem był fakt, że na naszej szkolnej scenie pojawili się również dorośli, nie tylko soliści, ale również muzycy. Jury z wielką uwagą słuchało i przyglądało się wykonawcom, po czym jednogłośnie orzekli, iż wszyscy śpiewali pięknie i ciężko byłoby wybrać najlepszego wykonawcę, bo z pewnością okazałoby się to krzywdzące. Dlatego ciężka praca, przygotowania, trud i próby przed występem zostały docenione. Nasi artyści zaprezentowali nie tylko piękny repertuar muzyczny, ale też pokazali piękne kreacje na scenie. Prowadzący imprezę uczniowie klasy VIII zaprezentowali się w pięknej krasie. Brawo! Z pewnością w przyszłym roku również chętnie pokolędujemy.