JAN

Dzień Babci i Dziadka

Dzień 22 stycznia był szczególny dla zaproszonych do szkoły gości. Mowa o naszych kochanych babciach i dziadkach. Dzieci z przedszkola, zerówki i klasy I przygotowały program artystyczny poświęcony najukochańszym dziadkom. Były wiersze, piosenki i pełne wzruszenia uśmiechy na twarzach miłych gości. Po występie babcie i dziadkowie zostali obdarowani przez swoje wnuczęta upominkami i gorącymi uściskami. W podziękowaniu dzieci otrzymały długo trwające brawa i odwzajemnione uściski. Na zakończenie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przy którym toczyły się luźne rozmowy ze znajomymi i nauczycielami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Uroczystość przygotowały panie: Halina Bielka, Maria Matyja, Anna Gruszka i Marta Pluta.